Skip to content

Site soruları, önerileri, yardım

Haziran 2021 düzenlendi kategorisi Genel

Sitemizde ayrıca soru - cevap sistemi de vardır. Yeni konu yanındaki küçük ok işareti ile yeni bir soru sorabilirsiniz herhangi bir konuda. Gelen cevaplar içinden en iyi seçebilir böylece cevaplayana da puan kazandırmış olursunuz.

İlk soru benden gelsin. Site için önerileriniz nelerdir? Hangi kategorilere ihtiyaç duyuyor ve istiyorsunuz?

Etiketlendi:
kargasonsuzZehra

En İyi Cevaplar

• Cevap ✓

Zamanla daha çok kategori eklenecektir. Şimdilik çok olmasına bence de gerek yok. Ben zaten yazı dizime başlayacağım. Günlük yaşam hakkında olsun bilim hakkında felsefe hakkında olsun epey birikmişliğim var. Bunları bir şekilde aktarma ihtiyacı hissediyorum. Sınır karakter getirilmesi de güzel olmuş. Bu sayede gerçekten yazı okuduğumu ve yazdığımı hissedebiliyorum. Açılışı yaptık bir şekilde devamı gelecektir.

sonsuz
  • Cevap ✓

Youtube veya benzeri sitelerden video eklemek için linkini yapıştırmanız yeterlidir. Gönderilerde markdown kullanabilirsiniz. Oldukça yaygınlaşan bir yazım biçimidir. Yine yazılarınızda metin editöründe bulunan butonları da kullanabilirsiniz.

karga
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .