Skip to content

Tek Bir Kitap Okuma Şansınız Olsaydı

kategorisi Yaşam

Arkadaşlarınızla sokakta dolaşırken dikkatsizliğinize geliyor ve kapağı çalınmış olan kanalizasyona düşüp hayatınızı kaybediyorsunuz. Tanrılar hayatınızda ne bir anlama, ne de bir hedefe ulaşamadan öldüğünüz için yaşamınızı biraz anlamsız buluyorlar ve bir seferliğine de olsa sizi tekrar dünyaya getirmeye karar veriyorlar. Fakat bir problem var, bu seferki dünyaya gelişinizde bir ve sadece bir tek kitabı okuyabileceksiniz. Ayrıca önceki hayatınıza ve bu yaşananlara dair hiçbir şey hatırlamayacaksınız. O zaman sorumu soruyorum: hangi kitabı okuturdunuz kendinize?

sonsuz

Yorumlar

• Castaneda yazarından bir kitap olurdu muhtemelen. Ama hangisini tercih edeceğimi düşünmem gerekir. İçlerinden bir kaçı en çok okumak istediğim olarak yarışır.

kargaAgora
  • Tek bir kitap okumazdim, cünkü aranan seylerin tek bir kitapda oldugunu zannetmiyorum. Insan kendisini bulmasi icin cok defasinda kaybolmasi gerekiyor.

kargaAgorasonsuz
  • Ben de @hhamburg gibi. Tek kitap okuyacaksam hiç okumazdım daha iyi. En azından gözlemlerle falan etrafı anlamaya çalışırdım.

sonsuzAgora
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .