Skip to content

Sonsuz Bilgi Kaynağı

Mayıs 2021 düzenlendi kategorisi Genel

Sonsuz bilgi kaynağı olma yolunda başlamış forumumuzda her konuda tartışabilir düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Konulara düşüncelerinizi ekleyebilir veya yorumlayabilirsiniz. Sitemizde yazdıkça para kazanabilir ve bunları sürekli bir kazanç haline çevirebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece üye olup özgün yazılarınızı eklemek.

Hoşgeldiniz

Etiketlendi:
kargaictenlik

Yorumlar

• Yeni başlangıçlara diyelim o zaman. Her zamanki gibi buradayız.

sonsuzictenlik
  • Yeni forumun kalıcı ve sonsuz olması, yazı ve yazar çoğaltması dileğimle...
    Bir gönderiye yorum bırakmayı denedim ancak mesajı iletirken 88 mesajdan kısa uyarısı aldım.
    Paragraf boşluğu bırakarak bir şeyler eklediğimde gövde karakter çok kısa uyarısı alıyorum. Yukarıda karga'nın bir cümlelik mesajını görüp o ilk cümlemi göndermek istedim ancak yine benzer uyarılar aldım ve alıyorum.

sonsuz
  • Profilimdeki etkinlik bölümü bir imza işlevi görürü mü ve bunu profilime tıklayanlar görebilir değil mi? Renk kodu yok, kullanan biri değilim ama nadiren kırımızı işaretlemelerim oluyor. Bir günlük edit süresine takıldım, mesaj silecek biri değilim ama bunun açık olmasını umardım çünkü bazen gözden geçirmeler ve yeniden işlemeler olabiliyor. Edit açık olsa sevinirdim.

sonsuz
  • "Deneme" ya da özgün serbest yazılar gibi bir alan rica edebilirim çünkü ne felsefe ne de diğer kategorize edilmeyen yazılarım var. Daha çok felsefe yazacağım . Ontoloji ağırlıklı felsefe, zaman zaman "yaşam" ve "insan"a temas edebilir. Bunun dışında felsefeye uç olan kimi yazıları (okurlar bunu tam olarak felsefe olarak nitelemeyeceği için ama üretim olarak ban göre tabi ki felsefe) başka bir alana almak siterim ve Kısa Devre tam uygun değil

sonsuz
  • Yaşam bölümünü onun için düşünmüştüm ama denemeler güzel fikir. Hemen bu konuda bir kategori ekliyorum. Evet kısa mesajlara bir şekilde karşı olduğumuzu belirtmek için karakter sınırını 222 yaptım. En azından bir şeyler yazılsın diye.

ictenlikkarga
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .