Skip to content

Yazı yazarak internetten para kazanmak

Mayıs 2021 düzenlendi kategorisi Genel

Sitemizde yeni bir uygulama olarak yazılarınız paraya dönüşüyor. Yazdığınız her yazı beğeni oranınca maddi olarak size getiri sağlayacaktır. Yazılarınız ve yorumlarınız beğenildikçe puanınız artacak ve bu puan maddi kazanç olarak size geri dönecektir.

Her 100 puan 1 lira olacak şekilde ödemelerinizi 10 lira üzerine çıktığınız an talep edebilirsiniz. Yazılarınız kaldıkça para kazanmaya devam edeceği için sürekli bir gelir kaynağına dönüşebilir.

Bir çok sosyal medya platformunda yazdığınız yazılar değerini kaybetmesin. Yazdıkça kazanın, okundukça kazanın.

Sonsuz.me Yönetim adına kaybolmayan emekleriniz için teşekkür ederiz.

sonsuzkargaictenlikBilişim

Yorumlar

• Mayıs 2021 düzenlendi

Elbette bunun için bir kaç kuralımız var. Yazılarınız özgün olmalı, yani internetten kopyala yapıştır yazıları kabul etmiyoruz. Ayrıca kısa cevapları da kabul etmiyoruz. Minimum 222 karakter uzunluğunda olmalı gönderi ve yorumlarınız. Bunun dışında şimdilik bir kuralımız yok zamanla önerilerinize göre bu kurallar değiştirilebilir veya yeni kurallar eklenebilir. Sizler de düşüncelerinizi, yazılarınızı yazarak hem para kazanın hem de eğlenin. Kategoriler bölümü zamanla artacaktır.

karga
  • Bu konu oldukça önemli ve güzel. Eski forum günlerimizi özlemişim üstelik bu şekilde teşvik edici bir maddi yardım olması da gayet hoş olmuş. Yakında başlıyorum yazmaya. İlk yazanlardan olmak her zaman avantajlıdır. Aklımda bir kaç değişik konu var açmak istediğim ama sanırım zaten her konuda yazabiliyor olmamız da güzel.

Belki kelime sınırı düşürülebilir mi bilemedim.

sonsuz
  • Haziran 2021 düzenlendi

Tek sorum var. Kişi kendi yazılarının (geçmişte yine kendi yazdığı yazıların kopyalarını asalabilir mi? Yorumdaki karakter uzunluğuna takıldım. Bir ana gönderi için bunu anlıyorum oysa tek soru tek cevaplık yorumlar olabileceğini düşünüyorum.

sonsuzkarga
  • Bence 1 lira gibi kesin bir rakam koyulması yerine site gelirini (eğer olacaksa) uygun paydayla paydaşımı/paylaşımı ,okunma tıklanma ve beğeni elele bir hesaplama yöntemiyle bölüşümü daha uygun olur. Yani gelirlerin karşılamayacağı bir ödemeyi kişisel olarak talep etmek istemezdim. Bir felsefe okuryazarı olarak beğeni toplayacağımı da sanmıyorum ancak bu hatırlatmayı yapmak istedim çünkü sitenin kendi masrafı üstünde bir kazancı olmadığı sürece ola ki beğeni de olsa herhangi ücret talebi oluşturmak istemezdim.

sonsuzkargaRozalina_Alaca
  • Yazılan yorumlardan da ücret kazanılacağı için karakter sayısını koymak zorunda hissettim. Çünkü yazılan yorumlar bazen yazının kendisinden daha güzel oluyor. Ayrıca bir lira değil her beğeni bir kuruş. Dolayısı ile yazılar çok beğeni alıyorsa zaten site geliri ve reklama da dönüşecektir.

karga
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .